print
Date de contact
14.12.2011

Nr.

Funcția

Nume, Prenume

Telefon

E-mail

1.

Şef direcție

Culciţchi Alexandrina

20-14-02

alexandrina.culcitchi@justice.gov.md

2.

Consultant

Lazarenco Angela

20-14-08

angela.lazarenco@justice.gov.md

3.

Consultant

Ignat Veronica

20-14-06

veronica.ignat@justice.gov.md

4.

Specialist principal

Olari Olga

20-14-45

olga.olari@justice.gov.md

5. Specialist principal Postolachi Tatiana 20-14-06 tatiana.postolachi@justice.gov.md

6.

Specialist superior

Alacev Daniela

20-14-08

daniela.alacev@justice.gov.md

7. Specialist principal Meleca Iraida 20-14-45 iraida.meleca@justice.gov.md

 

 

Tel (+373 22)23 47 95
Fax (+373 22)23 47 97
Copyright © 2017 Ministerul Justiţiei al Republicii Moldova Toate drepturile rezervate.