Date de contact

Date de contact

Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția 

Telefon

E-mail

1.

Vataman Dinu

Director

 

director.arij@justice.gov.md

2.Bujor NicolaiDirector adjunct0(22)820886nicolai.bujor@justice.gov.md

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

3.

Pavalachii Rita

Șef direcție

0(22)820886

rita.pavalachii@justice.gov.md

4.

Bucur Tatiana

Șef adjunct direcție

0(22)235726

tatiana.bucur@justice.gov.md

5.

Lungu Violina

Specialist  principal

0(22)235726

violina.lungu@justice.gov.md

6.

Gavriliuc Lucia

Specialist  principal

0(22)235726

lucia.gavriliuc@justice.gov.md

7.

Moiseenco Elena

Specialist  superior

0(22)820886

elena.moiseenco@justice.gov.md

Direcția apostilă și legalizare

7.

Frimu Valeriu

Șef direcție

022201461

valeriu.frimu@justice.gov.md

8.

Manolache Nina

Șef adjunct direcție

022201456

nina.manolache@justice.gov.md

9.

Deleanu Cristina

Specialist principal

022201477

cristina.deleanu@justice.gov.md

10.

Grate Elena

Specialist principal

022201477

elena.grate@justice.gov.md

11.

Buzilan Georgelina

Specialist principal

022201477

georgelina.buzilan@justice.gov.md

12.

 

 

 

13.

 

 

 

 

 

Direcția sisteme informaționale în sectorul justiției

14.

Croitoru Radu

Șef direcție

0(22)235729

radu.croitoru@justice.gov.md

15.

Moraru Cristian

Specialist principal

0(22)235729

cristian.moraru@justice.gov.md

16.

Lesnic Vladimir

Specialist principal

0(22)235729

vladimir.lesnic@justice.gov.md

 

Data de contact:

E-mail: arij@justice.gov.md

Agenda publică

Aprilie 2024

L M M J V S D
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30